Najpredávanejšie
produkty

Kariéra

Spoločnosť NATURAL s.r.o. so sídlom v Spišskej Novej Vsi sa zaoberá veľkoobchodným predajom v oblasti vitamínov a výživových doplnkov na Slovensku i v zahraničí.

Úlohou spoločnosti NATURAL, s.r.o. je umožniť ľuďom zdravšie žiť. Ak máš záujem sa pripojiť do nášho teamu a byť jeho súčasťou v dosahovaní nášho spoločného cieľa, tak nám pošlite Váš životopis, motivačný list a súhlas o spracovaní osobných údajov.

Životopisy a Motivačné listy prosím zasielajte na: kariera@natural-sk.sk,  0911/ 554 097

UPOZORNENIE: ak nie ste ochotný prísť na osobný pohovor do Spišskej Novej Vsi (sídlo spoločnosti), prosím, neposielajte nám životopis. Bez osobného stretnutia výber nie je možný.

Hľadáme najlepších z najlepších – patríte k nim?

VEDÚCI ZAHRANIČNÉHO NÁKUPU (riadiaci pracovník):

NÁPLŇ PRÁCE:

- vedenie a starostlivosť o 3-5 členný kolektív
- komunikácia s dodávateľmi v anglickom jazyku a vyberanie najlepších ponúk
- objednávanie potrebného tovaru pre výrobu vitamínov a výživových doplnkov (práca v skladovom a ekonomickom systéme - aj po zaučení)
- zabezpečenie prepravy
- odovzdanie podkladov na preclenie

Požiadavky na zamestnanca:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:    stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore:                                           škola a odbor nie sú kritériom

Jazykové znalosti:                                              Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti:          Fakturácia - základy
                                                            Pokladňa - základy

Počítačové znalosti - používateľ
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz:  B

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

- Hľadáme kolegu, ktorý má rád výzvy, nebojí sa byť zodpovedný za zverenú oblasť a má dobré sklony k vedeniu 3-5 ľudí.
- Hľadáme človeka, ktorého by táto práca bavila a ktorý sa zameriava na prácu a na ukončenie zadanej úlohy v čo najkratšom čase.
- Potrebujeme člena tímu, ktorý si plní povinnosti efektívne a neodkladne a povedie svoj tím k výsledkom.
- Nevyhnutná je dobrá komunikácia v anglickom jazyku, hlavne v písomnej forme a čítanie angličtiny.

Informácie o výberovom konaní:

VÝBEROVE KONANIE: priebežne
NÁSTUP: okamžite
POSTUP:
1. Zašlite nám prosím Váš motivačný list, prečo ste sa rozhodli práve pre nás + aktuálny a úplný životopis + súhlas so spracovaním osobných údajov.
2. Na základe týchto podkladov prebehne 1. kolo - dajte si na nich prosím záležať.
3. Ďalšie kolo je dotazník a test, ktoré Vám zašleme emailom a SMS pošleme oznam, že Vám boli odoslané na vyplnenie.
4. Posledné kolo je osobný pohovor.

OBCHODNÝ ZÁSTUPCA -

- Ide o aktívnu prácu pre človeka, ktorý má rád aktivitu a tvorenie;
- Hľadáme človeka pracovitého, ktorý sa nevzdáva a vždy dosahuje svoje ciele;
- Výhodou je, ak preukážete čo ste v živote dokázali hlavne v oblasti predaja;
- Hľadáme človeka, ktorý sa zaujíma o oblasť výživy a zdravia, má kladný prístup k výživovým doplnkom;
- Je ochotný neustále pracovať na vyhľadávaní potenciálnych zákazníkov a dosahovaní cieľov spoločnosti;
- Aktívne pracuje na dosahovaní svojho produktu /výsledku/;
- Má zmysel pre prácu v kolektíve;
- Má obchodného ducha.

NÁPLŇ PRÁCE:
- Aktívne zvládanie zákazníkov v teréne a predaj našich produktov;
- Každodenné cestovanie v aute so skorými odchodmi a neskorými príchodmi domov;
- Ochota pracovať vždy, keď je to potrebné nehľadiac na čas;
- Priebežné vykonávanie podrobnej administratívnej agendy z návštev zákazníkov a následne ich odovzdávanie svojmu nadriadenému;
- Vyhľadávanie nových zákazníkov a starostlivosť o existujúcich obchodných partnerov;
- Aktívne plánovanie a mapovanie terénu;
- Zodpovednosť za vlastný, mesačne narastajúci obrat vo zverenom regióne;
- Neustále vzdelávanie sa v oblasti výživových doplnkov a zdravia;
- Napĺňanie vlastných obratov a dosahovanie cieľov stanovených vedením spoločnosti.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- logické uvažovanie;
- etický, čestný a otvorený (nekoná poza chrbát);
- samostatný a zodpovedný za svoje činy;
- výborná komunikácia a schopnosť zistiť potreby zákazníka;
- cieľavedomý;
- ochotný vzdelávať sa a aktívne pracovať na svojom kariérnom a osobnostnom napredovaní;
- kladný vzťah k zdravej výžive a výživovým doplnkom je potrebný;
- prax v oblasti predaja výživových doplnkov je vítaná, nie je však podmienkou;
- aktívny vodič.