Profil firmy

Spoločnosť NATURAL, s.r.o. (ďalej len NATURAL) bola založená v roku 2013.  Spoločnosť NATURAL sa v súčasnosti profiluje ako importér (dovozca) širokého portfólia vitamínových prípravkov, výživových doplnkov a kozmetiky na Slovensku i v zahraničí.  Sortiment, ktorý ponúka spoločnosť NATURAL môžete nájsť v obchodoch so zdravou výživou a lekárňach po celom Slovensku.

Sídlo spoločnosti je umiestnené v okresnom meste Spišská Nová Ves na východnom Slovensku, kde je centrálny sklad. Z tohto skladu je zabezpečená distribúcia do všetkých krajov Slovenska a zahraničia. 

Úlohou spoločnosti NATURAL, s.r.o. je sprístupniť vitamíny ľuďom a umožniť im zdravšie žiť. Chceme u ľudí pozdvihnúť vedomie o vitamínoch a naučiť ich, ako sa starať o svoje zdravie.

Výživové doplnky a vitamíny, ktoré sponúka spoločnosť NATURAL sú vyrobené z tých najkvalitnejších surovín, ktoré sú dovážané zo všetkých kútov sveta.

Všetky výživové doplnky a vitamíny spoločnosti NATURAL, s.r.o. sú zaregistrované na Úrade verejného zdravotníctva SR.

Certifikáty našich výrobkov sú garanciou dodržiavania vysokej kvality v každej fáze ich výrobného procesu, počas ktorého sa kladie dôraz na používanie prírodných a najlepšie využiteľných zdrojov pre jedinca. 

Spoločnosť NATURAL s.r.o., ponúka možnosť zakúpenia výživových doplnkov, prípadne ich vyzdvihnutie s platbou v hotovosti aj osobne v sídle spoločnosti na Radlinského 20, 052 01  Spišská Nová Ves.


Otváracie hodiny:

PONDELOK            7:30 - 16:00          
UTOROK 7:30 - 16:00
STREDA 7:30 - 16:00
ŠTVRTOK 7:30 - 16:00
PIATOK 7:30 - 16:00