Profil firmy

Spoločnosť NATURAL, s.r.o. (ďalej len NATURAL) bola založená v roku 2013.  Spoločnosť NATURAL sa v súčasnosti profiluje ako importér (dovozca) širokého portfólia vitamínových prípravkov, výživových doplnkov a kozmetiky na Slovensku i v zahraničí.  Sortiment, ktorý ponúka spoločnosť NATURAL môžete nájsť v obchodoch so zdravou výživou a lekárňach po celom Slovensku.

Sídlo spoločnosti je umiestnené v okresnom meste Spišská Nová Ves na východnom Slovensku, kde je centrálny sklad. Z tohto skladu je zabezpečená distribúcia do všetkých krajov Slovenska a zahraničia. 

Úlohou spoločnosti NATURAL, s.r.o. je sprístupniť vitamíny ľuďom a umožniť im zdravšie žiť. Chceme u ľudí pozdvihnúť vedomie o vitamínoch a naučiť ich, ako sa starať o svoje zdravie.

Výživové doplnky a vitamíny, ktoré sponúka spoločnosť NATURAL sú vyrobené z tých najkvalitnejších surovín, ktoré sú dovážané zo všetkých kútov sveta.

Všetky výživové doplnky a vitamíny spoločnosti NATURAL, s.r.o. sú zaregistrované na Úrade verejného zdravotníctva SR.

Certifikáty našich výrobkov sú garanciou dodržiavania vysokej kvality v každej fáze ich výrobného procesu, počas ktorého sa kladie dôraz na používanie prírodných a najlepšie využiteľných zdrojov pre jedinca. 

 

Spoločnosť NATURAL s.r.o., ponúka možnosť zakúpenia výživových doplnkov, prípadne ich vyzdvihnutie s platbou v hotovosti aj osobne v sídle spoločnosti na Radlinského 19, 052 07  Spišská nová Ves.

Otváracie hodiny:

Pondelok: 07:30 - 16:00
Utorok: 07:30 - 16:00
Streda: 
07:30 - 16:00
Štvrtok: 07:30 - 16:00
Piatok: 07:30 - 16:00
Sobota: ZATVORENÉ
Nedela: ZATVORENÉ