Alchemilka obyčajná - 550 mg - 60 kapsúl

Kód produktu: 10453
Dostupnosť: o 5 - 7 dni
Bez DPH: 9,79€

Zloženie (v 1 kapsule): Alchemilka obyčajná – štandardizovaný extrakt (Alchemilla vulgaris) 550 mg , vegánska kapsula (hydroxypropyl methylcelulóza, voda).

Odporučané dávkovanie: 1 kapsula 1x denne.

Hmotnosť: 47g (hmotnosť jedna kapsula 0,680g)

Obsah: 60 kapsúl

Upozornenie: Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Výživové tvrdenia zodpovedajú platnej legislatíve v zmysle nariadení Európskeho parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 a nariadení Komisie č.432/2012 o výživových a zdravotných tvrdeniach na potravinách – vrátane výživových doplnkov.

Výrobca: Natural s.r.o. , Radlinského 20, 052 01 Spišská Nová Ves, Slovenská republika

Alchemilka obyčajná, Alchemilla vulgaris, je zázračná bylinka nielen na ženské problémy. Využívanou časťou je vňať (Herba Alchemillae vulgaris), obsahujúce 6 - 8% hydrolyzovateľných trieslovín, horčiny, silice, stopy kyseliny salicylovej, vitamín C a ďalšie.

Využíva sa ako prostriedok odvodňujúci a posilňujúci srdce pri traumatických horúčkach, pri hnačkách a kolikách, priaznivo ovplyvňuje trávenie, pri epilepsii, pri laryngitíde, na výplach ústnej dutiny pri vytrhnutí zuba, pri krvácajúcich ďasnách, ako kloktadlo pri zápale hrtana, urýchľuje hojenie rán, porezanie, ekzémov, vyrážok a zastaraných vredov, odstraňuje slabosť svalov, pri pečeňových a ľadvinových chorobách.

Alchemilka obyčajná je jednou z najlepších byliniek, ktorá
 podáva pomocnú ruku najmä v okamihu, kedy sa v živote ženy objavia gynekologické či hormonálne problémy - je zjednodušene synonymom pre ženské šťastie. Hoci alchemilka je typická svojou schopnosťou harmonizovať ženské hormónyskvele si poradí aj s inými zdravotnými problémami. Pôsobí silne protizápalovo, podporuje funkciu svalov, stabilizuje zažívanie, rovnako tak pomáha na ceste za vysnívanou váhou.

Účinky Alchemilky pre ženy:

Všeobecné účinky alchemilky:
✔️ Má protizápalové a antimykotické účinky;
✔️ Napomáha pri zažívacích a črevných ťažkostiach, zlepšuje črevnú mikroflóru;
✔️ Podporuje telesné orgány, zlepšuje stav pri pečeňových i obličkových chorobách;
✔️ Napomáha odstraňovať nečistoty z tela i krvi, je silným antioxidantom;
✔️ Povzbudzuje metabolizmus a pomáha k prirodzenému úbytku váhy;
✔️ Priaznivo pôsobí na dezinfekciu močovej trubice, pôsobí močopudne;
✔️ Napomáha upokojovať sliznice a tým zvyšuje ich odolnosť;
✔️ Napomáha pri nachladnutí, angínach, zápaloch v krku, aftách i paradentóze;
✔️ Priaznivo pôsobí na svalovinu a tým pádom aj činnosť srdca;
✔️ Podporuje funkciu svalov, preto je skvelou prevenciou pri oslabení svalstva;
✔️ Používa sa tiež ako cenný doplnok pri cukrovke aj roztrúsenej skleróze;
✔️ Má protikŕčové účinky.

Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky podľa §13 ods. 4 písm. g) zákona č. 355/2007 Z.z. súhlasí s umiestnením tohto výživového doplnku na trh v Slovenskej republike. Číslo rozhodnutia: OHVBPKV/2113/2019/Ht.

Novinka Unikátna bylinná zmes - VEGAN, RAW
Forma výživového doplnku vegánske kapsuly

Napísať recenziu

Vaše meno:

Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: